Od ledna 2023 jsme pro Vás vytvořili věrnostní program LABUTÍ BODY. Sbírejte své LABUTĚ a získejte slevy na své oblíbené produkty.

Germaine de Capuccini feel the magic TIMEXPERT RIDES SOFT vánoční set #GIFT#TAŠKA dle výběru

Limitovaná edice FEEL THE MAGIC od Germaine de Capuccini
vás láká, abyste si v těchto dnech užívala kouzlo její úchvatné péče, které dodá vaší pleti přitažlivý vzhled plný energie.
Nechte se svádět její omlazující silou, delikátní texturou a omamnou vůní...

VYBERTE OŠETŘENÍ TIMEXPERT PODLE POTŘEB PLETI A ZÍSKEJTE K NĚMU:

SÉRUM TIMEXPERT  SRNS REPAIR NIGHT PROGRESS ve speciální velikosti 15 ml,
• DVOUFÁZOVÝ ODLIČOVAČ ve standardní velikosti 125 ml,
• dárkovou krabičku zimní kolekce Feel the Magic vystlanou hedvábným papírem

+ tašku Weekend ve stříbrné barvě grafitu  nebo růžové barvě

Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: 3552/GRA
–17 % 1 570 Kč / ks 1 297,52 Kč bez DPH
Germaine de Capuccini feel the magic TIMEXPERT RIDES SOFT vánoční set #GIFT#TAŠKA dle výběru
vánoce
Výhodná sada Dárek ZDARMA
–17 %
Barva TAŠKY: Grafit
Skladem (1 ks) | 3552/GRA
Můžeme doručit do: 6.2.2023
1 888 Kč
1 570 Kč / ks
1 297,52 Kč bez DPH

TIMEXPERT RIDES

  • TIMEXPERT RIDES GLOBAL CREAM WRINKLES – SOFT

Soft Global Cream  by se měl používat ve dne i v noci s dvojitou vyhlazovací strategií boje:

Uvolněte se a vyhlaďte s BTX-Tripeptinem, který neutralizuje účinek dermo kontrakce obličeje, takže výraz je změkčený

Regenerujte a vyhlaďte pomocí Tissulage Tech, který pracuje na regeneraci extracelulární matrice poškozené v průběhu let, zvedá síťovinu proteinů dermis a generuje nový kolagen a elastin To vede ke zlepšení pevnosti a pružnosti pokožky a především ke snížení objem a délka jemných i hlubokých vrásek.

Germaine de Capuccini uvádí na trh novou řadu Timexpert Rides Line, která nabízí vědecky ověřené výsledky redukující délku a hloubku vrásek.

S novým ošetřením:  Neo Age , dostupným v lázních a salonech Germaine de Capuccini, klient absolvuje kúru tří ošetření a používá produkty domácí péče:  Age Cure  a krém nejvhodnější pro jeho pleť, zlepšení vrásek o 43 % za pouhých 30 dnů je možné a prokázané prostřednictvím lékařské fakulty univerzity ve Valencii.

Vrásky se objevují pomalu a jsou výsledkem různých vnitřních a vnějších faktorů; Genetický profil, životní styl, expresivita prostřednictvím emocí a postupem času se projevují dvě formy vrásek:

Statické vrásky  – vznikají ochabnutím a gravitací. Postupem času je proces vnitřního stárnutí předurčen našimi geny spolu s faktory souvisejícími s naším životním stylem. (slunění, stres, znečištění atd.) Struktura pokožky se unavuje, což přispívá ke ztrátě hustoty. Objeví se první jemné linky a postupem času se z nich stanou hluboké vrásky.

Dynamické vrásky  – jsou určeny pohyblivostí svalů. Objevují se a mizí v závislosti na výrazu obličeje. Od určitého věku však pokožka ztrácí elasticitu a pokožka nenabývá svého hladkého vzhledu a objevují se dynamické vrásky. Velmi záleží na každém jedinci, jak moc vyklene obočí nebo zaplete obočí, jak moc se usmívá nebo přimhouří oči. Tyto vrásky se objevují v přesných oblastech (vrásky kolem očí, příčné vrásky na čele atd.)

Nové produkty v řadě Timexpert Rides bojují proti všem typům vrásek pomocí formulací založených na nejinovativnějších poznatcích v bioinženýrství s hlavními složkami vytvořenými v laboratořích Germaine de Capuccini, a tak jsou exkluzivní:

BTX Tripeptine  – pracuje na dynamických vráskách.

Synergická kombinace tří peptidů pro neutralizaci účinku dermokontrakce obličeje spojené s dynamickými vráskami.

Tissulage Tech  – práce na statických vráskách.

Komplex peptidů pro regeneraci extracelulární matrix=x, tkáň dermis poškozená stárnutím je nahrazena přestavěnou tkání, čímž se v dermis vytvoří nový trojrozměrný rámec

Globální krémové vrásky: Jeho poslání:

  • Redukovat vrásky
  • Posiluje a zpevňuje strukturu pleti, pleť je pevnější a kompaktnější
  • Dosahuje hladké pleti, znovu zpevněné, s uvolněným vzhledem
  • Hluboce hydratuje a zklidňuje pokožku.

 

TIMEXPERT SRNS REPAIR NIGHT PROGRESS SERUM – 15ML

Naše technologicky nejpokročilejší booster sérum pro mladistvou, omlazenou pleť. Díky obsahu 22 aktivních složek včetně naší exkluzivní Glyco 8-power je prokázáno, že znásobuje absorpci 8x* pro viditelné výsledky za pouhých 7 dní**. Naše nová receptura Repair Night Progress ošetřující všechny aspekty stárnutí pleti chrání pokožku ve dne a opravuje v noci. Vhodné pro všechny typy pleti.

 

DVOUFÁZOVÝ ODLIČOVAČ NA OČI A RTY – 125 ML

Toto účinné mléko účinně odstraňuje těžký a voděodolný make-up z očí a rtů. Skládá se z lehkého oleje, který účinně uvolňuje a odstraňuje make-up, zatímco zklidňující voda oblast čistí a hydratuje. Vhodné pro všechny typy pleti, citlivé oči a nositele kontaktních čoček. Velmi jemný k očnímu okolí a radost používat.

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.