AINHOA COLLAGEN+ výhodný set

  • 4 286 Kč 1 656 Kč –39 %
    2 173,55 Kč bez DPH
  • Na cestě
    Můžeme doručit do: 25.6.2021
2 630 Kč / ks
Kategorie: COLLAGEN +
 
KRÉM COLLAGEN FIRMNESS & VOLUME 50 ml

Anti-aging krém na obličej se zpevňujícím účinkem a silným plumpingovým účinkem, který bojuje proti ztrátě pevnosti a objemu obličeje způsobené postupem času.
Jeho studovaný vzorec je založen na kombinaci klíčových aktivních složek pro pokožku, které unisono pracují na obnovení harmonie obličeje a přetváření oválného obličeje. Denně je pokožka znatelně pevnější, pružnější a zčervená, plná objemu. Ovál obličeje je překreslen, kontury jsou tónované. Výraz obličeje viditelně omlazuje a odhaluje krásu rysů.

Doporučeno pro:
Pokleslá kůže a / nebo ztráta objemu obličeje.

Formulováno s:
-Nativní rozpustný kolagen: působí zvnějšku dovnitř pokožky. Stimuluje tvorbu nových kolagenových fibril a posiluje vodní zásoby tkáně díky své velké schopnosti zadržovat vodu a vytvářet ochranný a zvlhčující film.
- Výtažek z Alaria Esculenta: dodává pokožce novou pevnost zevnitř. Pomáhá obnovit přirozenou kolagenovou strukturu samotné pokožky a poskytuje tkáni hlubokou hydrataci a hustotu, aby obnovila ztracený objem.

Pokyny k aplikaci:
Aplikujte ráno a večer po čištění pokožky. Naneste malé množství na obličej, krk a dekolt jemnou masáží, dokud se zcela nevstřebá. Doporučuje se používat sérum COLLAGEN + Absolute Firmness.

Prezentace: 50 ml

 

KRÉM COLLAGEN + NECK & DOCOLLETAGE 50 ml

Zpevňující a tvarující krém speciálně navržený pro oblast krku a dekoltu. Zpevňuje a tonizuje pokožku v této oblasti, kde jsou známky stárnutí nejvíce viditelné pro antigravitační účinek. Pokožka na krku a dekoltu vypadá hladší, hladší a tónovanější, viditelně hladší a pružnější.

Doporučeno pro:
Pokleslá kůže a ztráta objemu obličeje.

Formulováno s:
Jeho bohatý vzorec integruje dvě silné zpevňující látky, které současně poskytují pokožce hlubokou hydrataci: Rozpustný nativní kolagen, který stimuluje tvorbu nových kolagenových fibril a má velkou schopnost zadržovat vodu, a Alaria Esculenta Extract , který reaktivuje vlastní přirozenou produkci kolagenu, glykosaminoglykany a kyselinu hyaluronovou. Zvyšuje zpevňující a omlazující účinek krému Soy Extract, který stimuluje syntézu kolagenu I, tlumí vrásky a zjemňuje mikroreliéf pokožky, obnovuje pevnost a pevnost ztracenou s věkem.

Pokyny k aplikaci:
Aplikujte ráno a večer po aplikaci krému COLLAGEN + Firmness and Volume Cream na obličej. Roztáhněte přes krk a dekolt jemnou masáží nahoru od výstřihu k bradě, dokud se zcela nevstřebá.

Prezentace: 50 ml

 

KRÉM EYE COLLAGEN LIFT 15 ml

Liftingový  krém pro kontury očí s trojitým zpevněním, působením proti vráskám a proti vakům. Zlepšuje pevnost pokožky, pomáhá redukovat vrásky a předchází a bojuje s vaky pod očima. Jedním gestem je pokožka kolem očí pevnější, rovnoměrnější a zářivější. Známky únavy slábnou pro odpočinutější a omlazený vzhled.

Doporučeno pro:
Všechny typy pleti.

Formulováno s:
Jeho pokročilý vzorec je fúzí účinných účinných látek se zpevňujícím, liftingovým a napínavým účinkem: Nativní rozpustný kolagen zlepšuje pevnost a hydrataci pokožky, biopolymer Lifting-Tensor a ovesný extrakt vytvářejí film liftingové utažení na povrchu pokožky, které okamžitě a trvale vyhlazuje vrásky a jemné linie kolem kontury, zatímco účinný Anti-Fatigue Complex založený na třech aktivních molekulách pomáhá snížit objem vaků pod očima a obnovit pevnost a pružnost tkaniny.

Doporučení k aplikaci:
Naneste malé množství krému na konečky prstů a jemnými kruhovými masážemi a lehkými dotyky rozetřete po kontuře očí a "vraních nohou" až do úplného vstřebání. Pro posílení proti váčkového působení přípravku se doporučuje provést malou drenážní masáž ze slzného kanálu do spánkové části. Ráno a noc.

Prezentace: 15 ml

 

SÉRUM ABSOLUTE COLLAGEN 50 ml

Pleťové sérum s intenzivním zpevňujícím účinkem, plumpingovým účinkem a vysokou zvlhčovací silou, které bojuje proti ztrátě pevnosti a objemu obličeje způsobené postupem času. Zvětšuje, hydratuje a hluboce zpevňuje pokožku pro omlazený a zářivý vzhled. Toto vynikající sérum s vytříbenou strukturou a sametovým nádechem má okamžitý zkrášlující efekt „hezké pleti“ díky strategickým reflexním pigmentům, které odhalují pleť plnou světla. Pleť získává obnovený vzhled. Kůže se transformuje, aby se dosáhlo absolutní pevnosti obličeje.

Doporučeno pro:
Pokleslá kůže nebo ztráta objemu obličeje.

Formulováno s:
Je navrženo na základě dvou klíčových aktivních složek k opětovnému získání pevnosti a objemu pokožky: Rozpustný nativní kolagen, který stimuluje tvorbu nových kolagenových fibril a má velkou schopnost zadržovat vodu, a Alaria Esculenta Extract , který reaktivuje syntézu kolagenu III, IV a VII, glykosaminoglykanů a kyseliny hyaluronové. Vzorec je obohacen o vysoce výkonné zvlhčující biosacharidy, které působí na pokožku okamžitě a po dlouhou dobu a chrání ji před dehydratací.

Doporučení k aplikaci:
Po vyčištění pokožky naneste několik kapek séra Absolute Firmness do dlaně a jemnou masážou rozetřete po obličeji, krku a hrudníku, dokud se zcela nevstřebá. Poté naneste krém COLLAGEN + Firmness and Volume Cream a COLLAGEN + Neck and Décolleté Cream. Ráno a noc.

Prezentace: 50 ml

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.