COLLAGEN + krém na pevnost a objem 50 ml


  • 873,55 Kč bez DPH
  • Na cestě
    Můžeme doručit do: 24.9.2021
1 057 Kč / ks
Kategorie: COLLAGEN +
 
KRÉM COLLAGEN FIRMNESS & VOLUME 50 ml

Anti-aging krém na obličej se zpevňujícím účinkem a silným plumpingovým účinkem, který bojuje proti ztrátě pevnosti a objemu obličeje způsobené postupem času.
Jeho studovaný vzorec je založen na kombinaci klíčových aktivních složek pro pokožku, které unisono pracují na obnovení harmonie obličeje a přetváření oválného obličeje. Denně je pokožka znatelně pevnější, pružnější a zčervená, plná objemu. Ovál obličeje je překreslen, kontury jsou tónované. Výraz obličeje viditelně omlazuje a odhaluje krásu rysů.

Doporučeno pro:
Pokleslá kůže a / nebo ztráta objemu obličeje.

Formulováno s:
-Nativní rozpustný kolagen: působí zvnějšku dovnitř pokožky. Stimuluje tvorbu nových kolagenových fibril a posiluje vodní zásoby tkáně díky své velké schopnosti zadržovat vodu a vytvářet ochranný a zvlhčující film.
- Výtažek z Alaria Esculenta: dodává pokožce novou pevnost zevnitř. Pomáhá obnovit přirozenou kolagenovou strukturu samotné pokožky a poskytuje tkáni hlubokou hydrataci a hustotu, aby obnovila ztracený objem.

Pokyny k aplikaci:
Aplikujte ráno a večer po čištění pokožky. Naneste malé množství na obličej, krk a dekolt jemnou masáží, dokud se zcela nevstřebá. Doporučuje se používat sérum COLLAGEN + Absolute Firmness.

Prezentace: 50 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.