Germaine de Capuccini Golden Caresse solární mlha Ice Fusion SPF30 200 ml SPF 50 spray lehká aplikace vhodné pro muže a děti

 • 1 z 2

Věděli jste ,že dle vědeckých výzkumů 75% známek stárnutí vyvolává sluneční záření ?

Ultrafialové a infračervené paprsky pronikají až do nitra buněk,kde mění jejich genetické informace. Nenapravitelné škody se kumulují rok za rokem ,až se dříve či později projeví ve formě vrásek,pigmentových skvrn ,ochablosti a degenerací kolagenových vláken či přecitlivělosti pokožky - solární alergií.

ŘADA GOLDEN CARESSE nabízí ultra zesílenou solární ochranu :

 1. Technologie AGE SPORT Sun Repair stimuluje ochranné mechanismy pleti,brání vzniku pigmentových skvrn a o 60-70% redukuje oxidační stres pokožky
 2. Ultra-ochrana proti UVA,UVB a infračerveným paprskům. Přípravky o 75-80% snižují množství volnách radikálů vznikajících na pleti.
 3. Aktivace opalování. Stimuluje přirozeně zlatavý odstín opálené pleti. Aktivní složky aktivují melanocity vytvářející pigment.
 4. Textura " NAHÉ PLETI" . Ultra-lehká textura i u těch nejvyšších faktorů. Hedvábně jemná ,ultra-tekutá textura přípravků nazanechává na pleti mastné ani bílé zbytky. Příjemná vůně navíc intenzivně evokuje léto.

 • 786,78 Kč bez DPH
952 Kč / ks
Kategorie: OCHRANA BĚHEM SLUNĚNÍ

Zvolte variantu

 • SPF: SPF 30
  • Kód: 560/SPF |
  • Čekáme na doručení ze Špasnělska
  786,78 Kč bez DPH
  952 Kč / ks
 
Ice Fusion SPF30 200 ml solární mlha

Osvěžující dech ochrany pro celou rodinu.

Neviditelný efekt.

Textura vzduchu ICE FUSION zabalí kůži, aby jí poskytla nejlepší ochranu před sluncem.

Dech čerstvého vzduchu, který dodává sametový nádech, není  mastný a bez bělavých stop.

VHODNÉ PRO:

 • Všechny typy kůže.
 • Vysoká ochrana pod sluncem a pro všechny druhy outdoorových aktivit
 • Vhodné pro děti a muže ( nemastná textura ,rychlá aplikace)
 • Nejlepší volba pro celou rodinu: zábavná doba pro děti *. Praktická aplikace pro muže.
 • Vysokou ochranu kdykoliv po ruce

 

ÚČINEK:

Nejpokročilejší technologie v Anti-agingu a ochraně
•      Ultra-lehké rozptýlení
•      Rekordně krátká aplikace
•      Hydratační účinek
•      Voděodolný přípravek
•      Na obličej i tělo
•      Pro všechny typy pleti včetně velmi citlivé
•      Ideální pro ochlupené části mužského

 • Udržuje pokožku dokonale chráněnou a hydratovanou proti slunečnímu záření
 • Vysoká ochrana UVA / UVB
 • Technologie proti stárnutí STM-CELL SUN PREVENCE
 • DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO

FRMULE:

 • Studený efekt
 • Vodní odolnost
 • Neviditelný povrch
 • AGE & SPOT SUN REPAIR TECHNOLOGY
 • ANTI-AGE: Stimuluje mechanismy obrany a opravy DNA kmenových buněk proti UV záření.
 • ANTI-SPOTS: Opravuje a zabraňuje vzniku skvrn způsobených sluncem.

OBSAH: 200 ml

APLIKACE: Před použitím protřepejte. Prodlužte na obličej a tělo. Při použití na obličej aplikujte nejprve na ruce a pak protáhněte. Zabraňte kontaktu s očima. Aplikace během roku: ve velmi suchých typů aplikujte po obvyklém denním  krému. Perfektní pod make-up.

* Nevhodné pro děti do 3 let

VÍCE NEŽ jen UVA a UVB ochrana !!!!

Blíží se léto a očekávané sluneční paprsky ,které prohřejí naše těla po dlouhé zimě. Každá strana má dvě mince a proto je třeba myslet i na ochranu proti nepříznivým vlivům slunečního záření. Solární výrobky běžně používají jen UVA a UVB ochranné faktory.

Ty ale bohužel v dnešním světe začínají být samostatně nedostačující. Snížená ozónová vrstva propouští stále více radiačních paprsků, nezdravé ovzduší obsahuje více volných radikálů způsobující strárnutí a nejenom naší pokožky.

Všimli jste si přípravků s označením křížků ? Jedná je o takzvané ANTIRADIAČNÍ FAKTORY , které se přidávají do ochraných pleťových a tělových přípravků a to nejenom solárních.

GERMAINE DE CAPUCCINI , tyto antiradiační faktory používá již delší dobu . Počet křížků na výrobku závisí na síle ochrany a to od jednoho do tří.

Takto označené výrobky +++ fungují jako ŠTÍT proti všemu špatnému co neší pleti škodí.

 

Navíc solární přípravky této značky obsahují speciální látky zabraňující zhlukování melaninu( kožní barvivo) - zabraňují zpigmentování - vzniku pigmentových skvrn

V ČEM JSOU VYJÍMEČNÉ ???? VYSOKÉ FAKTORY   A KONZISTENCE ?

I krémy s faktorem SPF 50 můžou mít velmi příjemnou a lehkou konzistenci,neucpávají póry a pokožka je volně prodyšná.

STAČÍ JEN JEDEN KRÉM !!!!!!!!!!!!

Celá solární řasa je komponovaná tak že není třeba na sbe vrstvitpleťové a ochranné krémy ,aby jsme naší pleť chránili. Germaine de Capuccini má v nabídce již specifické krémy (regenerační , oční krémy, emulze na mastnou pleť, solární dekoravní kosmetiku atd....) které Vám plně nahradí Vaše běžně užívané přípravky.

PŘÍPRAVA PŘED SLUNĚNÍM

zvláště pro světlou a citlivou pleť ( a nejenom pro ni) je důležitá "přípravná fáze!. Jedná se o AKTIVÁTORY ,které nabudí melanocity,které při prvním slunečním paprsku začnou okamžitě produkovat kožní barvivo- melanin a tón Vaší pleti se začně okamžitě barvit do hnědých odstínů. Zvýšíte tak ochranu Vaší pleti a navíc zvýšíte výživu,protože tyto aktivátory jsou bohaté na výživné látky a podporují tvorbu kolegenu.

Exkluzivní komplex ADVANCED BOOSTER TAN připravuje pleť před sluněním, zintenzivňuje opálení v průběhu slunění a prodlužuje jeho trvanlivost. Globální ochrana proti známkám stárnutí: UVA a UVB filtry a komplex DNA Expert System chrání pokožku před slunečními popáleninami a předčasným stárnutím. Působí dokonce i na buněčné úrovni. Hydratační, snadno vstřebatelná textura.

 Dále se dají používat jako PRODLUŽOVAČE opálení, Určeno pro pokožku, která se jen zřídka spálí, a pro již opálenou pleť. Je vhodné přípravek používat několik dní před prvním sluněním. Nízký stupeň ochrany SPF 6. Dermatologicky testováno.

GOLDEN CARESSE PROVEDENÁ OCHRANA PROTI ZVLÁŠTNÍM ZNEČIŠŤOVÁNÍM


Germaine de Capuccini je pokročilá péče proti slunečnímu ošetřování sluncem Golden Caresse k dispozici v našem studiu nebo v našem Eshopu , je určena pro kůži, která potřebuje silnější a účinnější ochranu proti vráskám, tmavým místům a známkám citlivosti. Umožňuje těšit se na příjemné opalování s absolutní bezpečností a současně hydratuje a opravuje pokožku poškozenou sluncem.
Kmenové buňky jsou životně důležitým přínosem pro pokožku díky mimořádné obnovovací kapacitě, jsou však obzvláště citlivé na UV paprsky, které mohou změnit jejich DNA a zpomalit jejich schopnost regenerovat a omlazovat pokožku.

Ochrana a uchování DNA v kmenových buňkách je nezbytná pro udržení mladé pleti. Mezi naše výrobky proti slunci proti slunci patří ochrana před sluncem proti slunečnímu záření. Silný ochranný systém, který stimuluje sebeobranu a vlastní opravu kmenových buněk, které napomáhají regeneraci pokožky a zastavují proces stárnutí.

 SLOŽENÍ:
Aqua (voda), oktokrylen, isopropylalkohol, denat, fenoxyethyl-kaprylát, ethylhexyl-salicylát, fenylbenzimidazol, kyselina sulfonová, butylmethoxydibenzoylmethan, tromethamin, pentylénglykol, hydrogenovaný 

Hydrogenated Tetradecenyl/Methylpentadecene, Isododecane, Va/Butyl Maleate/lsobornyl Acrylate Copolymer,

Methoxyfenyltriazin, fenethylbenzoát, benzylalkohol, parfum (vůně), glycerin, ethylhexylglycerin, glycinový sójový extrakt, benzyl salicylát, Coumarin, linalool, alfa-isomethyl Lonone, Eugenol, tokoferol.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.