Od ledna 2023 jsme pro Vás vytvořili věrnostní program LABUTÍ BODY. Sbírejte své LABUTĚ a získejte slevy na své oblíbené produkty.

Germaine de CapucciniEXCEL THERAPY O2 -MASKA S INTENZIVNÍM OMLAZUJÍCÍM ÚČINKEM 50 ml

Městský životní styl je pro pleť víc než jen náročný !


Věděli jste, že každý den je vaše kůže vystavena více než 300 zdrojům názvem znečištění?

Výfukové plyny,kouř,UV záření,klimatizace a takzvané Modré světlo ,stres,spěch,nedostatek spánku....... Ani si to neuvědomujeme , je KAŽDÝ DEN  tito tiší nepřátelé oslabují a vyčerpávají naší pleť,která pak vypadá starší ,než ve skutečnosti je.

První ošetření, které pleti poskytuje ochranu proti 4 typům znečištění, kdy na pletitvoří obranný štít, který jichrání před potenciálním poškozením zvenčí.

Dostupnost Na cestě
Můžeme doručit do:
3.2.2023
Možnosti doručení
Kód: 996
1 290 Kč / ks 1 066,12 Kč bez DPH
Germaine de CapucciniEXCEL THERAPY O2 -MASKA S INTENZIVNÍM OMLAZUJÍCÍM ÚČINKEM 50 ml
 
EXCEL THERAPY O2 -MASKA S INTENZIVNÍM OMLAZUJÍCÍM ÚČINKEM 50 ml

Krémová maska s elektrizujícím modrým zabarvením. Obsahuje inovační pigmenty, jež rychle prozáří pokožku obličeje. Maska proti známkám stárnutí s vysokou koncentrací aktivních složek, které účinně revitalizují pleť a hloubkově ji hydratují. Po ošetření se výrazně zvýší obranyschopnost pokožky. Maska jí přímo vdechne nový život, pleť se rozjasní, je odpočinutá a svěží. Spojení dvou nejvýraznějších aktivních složek řady EXCEL THERA PY 02 napomáhá mírnit různé defekty, kterými pokožka trpí v důsledku plynutí času.

Nová generace kosmetických přípravků, které pleť chrání před negativními vlivy ze znečištěného prostředí a zároveň působí proti stárnutí pleti: poskytují jí vysokou dávku kyslíku, posilují její obranyschopnost a obnovují její vnitřní schopnost auto-regenerace. (Life Cytoxygen a MPC-Defense Complex)

Pleť  je zdravá a plná života a má schopnost se sama hloubkově regenerovat, i když je vystavena vnějším škodlivým faktorům.

 

ÚČINEK:

 • Působí proti známkám stárnutí  prodlužuje mládí buněk
 • Hloubkově revitalizuje a hydratuje
 • Zvyšuje obranyschopnost pleti
 • Okysličuje a detoxikuje
 • Regeneruje , ochraňuje pokožku před negativními vlivy prostředí (volné radikály,  smog ,kouř , výfukové plyny, modré záření z elektronických zařízení atd…..)
 • Krátkodobí a dlouhodobí cíl: DNES zdravá , vypnutá a zářivá pleť je zárukou ,že ZÍTRA

bude mít mladý vzhled a bude plná života

 

VHODNÉ PRO:

 • všechny typy pleti
 • Pleť vystavenou "městským "nečistotám
 • Klientky pracující hodně s počítači
 • Inverzní počasí
 • Kuřačky

 

FORMULE:

Na vnější úrovni :

 1. Technologie LARGE -ANTIPOLLUTION -Blokuje poškození 4 typů poškozování pleti ( atmosférického , slunečního , domácího a digitálního)
 2. BLUE LIGHT BLOK - bio-minetický peptid s vysokým antioxidačním účinkem
 3. L-KARNOSIN - bariéra proti antioxidačnímu stresu , vznikajícímu působením modrého světla obrazovek , chytrých telefonů, tabletů , LED žárovek atd...…

 

Na vnitřní úrovni :
 • CYTOKINY - komunikace buněk
 • KYSLÍK -Okysličení buněk

 

INTELIGENTNÍ BOJ PROTI PLYNUTÍ ČASU

 • Life-Cotyxygen - ( Aktivuje okysličování pleti )Skutečná zásobárna molekulárního kyslíku zapouzdřeného v inovačních ceramidech. Ty pronikají z povrchu kůže směrem do jejích nejhlubších vrstev , kde jí pomáhají znovu nabýt potřebnou hladinu kyslíku. Bez kyslíku (jakékoliv) buňky odumírají ,
 • MPC-Defense Complex - ( Zlepšuje vitální procesy v pleti ). Tento technicky vyspělý komplex se skládá :
 1. Polyfunkčních,biologicky aktivních cytokinů ,které působí " inteligentně " na míru ,přičemž znovu obnovují mezibuněčnou komunikaci
 2. Revolučních lipidních nano-struktur, jejichž působení usnadňuje průnik cytokinů do spodních vrstev dermis ,jíž tak pomáhá bránit se vnějším negativním vlivům.

 

APLIKACE: Aplikujte na očištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu v jemné vrstvě ,asi o velikosti ořechu. Oční okolí vynechejte. Nechte působit 10-15- minut a poté odstraňte tampony či žínkou za pomoci teplé vody.

FREKVENCE: 1 X Týdně

 

OBSAH: 50ml

Doplňkové parametry

Kategorie: TYP PLETI
TIP PLETI: Suchá, Normální, Smíšená
? STAV PLETI: ochrana, prevence stárnutí, život ve městě, bez kyslíku, udušená -našedlá, vliv modrého světla ( počítače, telefony, tablety), detox, oživení pleti
DRUH PRODUKTU: maska
? KDY UŽÍVAT: 1 x týdně po očištění pleti
? ROČNÍ OBDOBÍ: Kdykoliv během roku
VĚK: 20+
VHODNÉ PRO MUŽE: ano

Excel Therapy O2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.