AROSHA Body Rescue Lipolytic 200 ml lipolytický - intenzivní krém na hubnutí

 

Sníte o perfektně modelovaném pasu, bříšku a bocích ?

Znáte naše tajemství ?

Jde o inovativní technologii KOSMETIC DRONE ™, která byla vyvinuta k ošetření lokalizovaného tuku s maximální účinností .

 

Dostupnost Na cestě
Můžeme doručit do:
8.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 1367
1 604 Kč / ks 1 325,62 Kč bez DPH
AROSHA Body Rescue Lipolytic 200 ml lipolytický - intenzivní krém na hubnutí
Arosha Body Rescue Lipolytic 200 ML

Kosmetický přípravek s technologií DRONE ™, který účinně ovlivňuje lokalizovanou tukovou tkáň a formuje oblasti břicha a stehen.

Inovativní technologie přenosu aktivních složek COSMETIC DRONE ™, jedinečná a přesná, zaručuje cílené a účinné působení pouze na lokalizovanou tukovou tkáň.

Díky jedinečné technologii přepravy aktivních látek fungujeme efektivně pouze na místech, kde je to nutné, zajišťujeme maximální účinnost a eliminujeme vedlejší účinky.

Účinná složka je obsažena v tobolce, která je vyrobena z biologicky rozložitelného a biologicky kompatibilního materiálu, který je podobný dronovi, který hledá cíl (v tomto případě tuková buňka) a na něj působí výhradně.

Účinnost tohoto přípravku je výsledkem symbiózy zeštíhlujícího účinku a termoaktivní účinné látky - VBE, která urychluje základní metabolismus tkání a aktivuje mikrocirkulaci.

AKTIVNÍ LÁTKY:

  • Anticelulitida * COSMETIC DRONE ™: Aktivní složka poslední generace s jedinečným, selektivním účinkem v boji proti problému lokalizované tukové tkáně pouze ve vybraných oblastech těla, uzavřená v kapsli z biologicky odbouratelného materiálu, vyrobená z jedinečného extraktu se zeštíhlujícím a lipolytickým účinkem. Funguje 2,5krát účinněji než kofein.
  • Kofein - má schopnost zabránit hromadění tukových buněk a vyvolat lipolytický účinek, stimuluje odbourávání tuků během lipolýzy, čímž inhibuje fosfodiesterázu. Kromě toho stimuluje mikrocirkulaci a má antioxidační vlastnosti.
  • Karnitin - zvyšuje spalování tuků a zlepšuje metabolismus.
  • Fosfodylcholin - Používá se v boji proti místní obezitě, díky schopnosti solubilizovat tuky, snižuje velikost adipocytů. Zabraňuje místní akumulaci tuku a je dobrým nosičem, který umožňuje hlubší pronikání dalších účinných látek.
  • Escin - Směs saponinu přítomného v semenech a listech koňského kaštanu s protizánětlivými a cévními ochrannými vlastnostmi.
  • Extrakt / Extrakt z Centella Asiatica - Má antioxidační vlastnosti a stimuluje fibroblasty k produkci nového kolagenu. Zlepšuje mikrocirkulaci a má odvodňovací účinek
  • Termoaktivní přísada (VBE) - Syntetická přísada s hřejivým účinkem. Účinky se projeví okamžitě po aplikaci a po dalších 5 minut se zesílí.

APLIKACE:

Krém nanášíme ráno a večer na suchou a očištěnou kůži . Pro zintenzivnění účinku je vhodné provést suchý peeling pomocí kartáče AROSHA.

V případě užití náplastí , aplikujete až po jejím sundání.

 

OBSAH : 200 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: