AQUATHERM

Normalizační o šetření pro citlivou pleť

První řada v rámci profesionální kosmetiky, která obsahuje ve složení veškerých produktů termální vodu ze Salies de Béarn (Francie), což jí díky schopnosti stimulovat reparační mechanismy kožní bariéry dodává hlavně vlastnost podporovat odolnost pokožky. Termální voda ze Salies de Béarn obsahuje neobyčejnou a různorodou směs solí a oligoelementů z jižní Francie. Vyniká obsah 837g/litr iontů hořčíku, což je nejvyšší poměr ze všech minerálních vod na celém světě. Tato látka je klíčová v ozdravných procesech poškozených pokožek. Aquatherm je řada produktů vyvinutá k uspokojení estetických potřeb všech typů pleti, obzvláště těch nejdelikátnějších. Velmi rychle přináší pocit okamžitého komfortu a zároveň ošetřuje známky předčasného stárnutí pokožky.

Citlivá pleť vyžaduje každodenní péči s kvalitní kosmetikou určenou právě pro citlivou pleť. Ta snižuje zčervenání, nadměrné vysušování a alergické reakce pokožky. Kosmetická řada AQUATHERM od SKEYNDOR pleť zklidní a dodá jí potřebnou výživu, zároveň navodí příjemný pocit pohody.

Minerální voda z lázní Salies-de-Béarn představuje vyvážené složení minerálních solí a oligo elementů, jež jsou ideální k léčbě a k prevenci minerálního deficitu pokožky. Mimořádně velké množství ionitů hořčíku, které jsou v ní obsaženy – nejbohatší ze všech světově registrovaných minerálních vod – je klíčovým prvkem při regeneraci poškozené pokožky.

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem
voda micelar aquatherm
565,29 Kč bez DPH
684 Kč / ks

Kosmetická řada péče o pleť obličeje...

Kód: 3151
TYP PLETI Gel pro všechny typy pleti, zejména citlivou a velmi citlivou pleť. ÚČINNÉ LÁTKY Termální voda, Probiotické oligosacharidy, Vilínová voda. ZPŮSOB APLIKACE Naneste malou vrstvu tepelného (5)
923,97 Kč bez DPH
1 118 Kč / ks

Kosmetická řada péče o pleť obličeje...

Kód: 3142
TYP PLETI Gel pro všechny typy pleti, zejména citlivou a velmi citlivou pleť. ÚČINNÉ LÁTKY Termální voda, Probiotické oligosacharidy, Vilínová voda. ZPŮSOB APLIKACE Naneste malou vrstvu tepelného (6)
729,75 Kč bez DPH
883 Kč / ks

Kosmetická řada péče o pleť obličeje...

Kód: 3136
TYP PLETI Gel pro všechny typy pleti, zejména citlivou a velmi citlivou pleť. ÚČINNÉ LÁTKY Termální voda, Probiotické oligosacharidy, Vilínová voda. ZPŮSOB APLIKACE Naneste malou vrstvu tepelného
814,05 Kč bez DPH
985 Kč / ks

  Kosmetická řada péče o pleť...

Kód: 3133
TYP PLETI Gel pro všechny typy pleti, zejména citlivou a velmi citlivou pleť. ÚČINNÉ LÁTKY Termální voda, Probiotické oligosacharidy, Vilínová voda. ZPŮSOB APLIKACE Naneste malou vrstvu tepelného (3)
891,74 Kč bez DPH
1 079 Kč / ks

Kosmetická řada péče o pleť obličeje...

Kód: 3130
TYP PLETI Gel pro všechny typy pleti, zejména citlivou a velmi citlivou pleť. ÚČINNÉ LÁTKY Termální voda, Probiotické oligosacharidy, Vilínová voda. ZPŮSOB APLIKACE Naneste malou vrstvu tepelného (1)
849,59 Kč bez DPH
1 028 Kč / ks

Kosmetická řada péče o pleť obličeje...

Kód: 3127
concentrado de agua termal
od 335,54 Kč bez DPH
od 406 Kč / ks

Kosmetická řada péče o pleť obličeje...

Kód: 3124/100
TYP PLETI Gel pro všechny typy pleti, zejména citlivou a velmi citlivou pleť. ÚČINNÉ LÁTKY Termální voda, Probiotické oligosacharidy, Vilínová voda. ZPŮSOB APLIKACE Naneste malou vrstvu tepelného (2)
728,10 Kč bez DPH
881 Kč / ks

Kosmetická řada péče o pleť obličeje...

Kód: 3121
mleko aqua delicate cleansing
651,24 Kč bez DPH
788 Kč / ks

Kosmetická řada péče o pleť obličeje...

Kód: 3118