AROSHA .501 NIO DRAIN - Intenzivní drenážní gelový krém 200 ml

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 4019
1 887 Kč / ks 1 559,50 Kč bez DPH
AROSHA .501 NIO DRAIN - Intenzivní drenážní gelový krém 200 ml

Gelový krém formulovaný se specifickými aktivními složkami s drenážními a vazotonickými vlastnostmi, které pomáhají zlepšit mikrocirkulaci a podporují odvod přebytečných tekutin. 

Díky technologii NIOCONTROL, inovativnímu aplikačnímu systému založenému na Niosomech, zpřístupňuje obsažené funkční principy lépe a postupně pro optimální výsledek. 

Ultra lehká a pohodlná textura, snadno se nanáší a speciálně navržená tak, aby se rychle vstřebávala bez mastnoty.

PROBLÉMY
  • Špatná mikrocirkulace pokožky
  • Zadržování vody
  • Otok
  • Těžké nohy
 
EFEKTY
  • Vypouštění
  • Vazoprotektivní
  • Hydratační

HLAVNÍ SLOŽKY:

NIOCONTROL™
Inovativní systém podávání založený na niozomech, který umožňuje zpřístupnit a postupně uvolňovat funkční principy. V NIOCONTROL™ mají přírodní aktivní složky dobře známý biochemický mechanismus účinku na úrovni kožních buněk. Jsou zapouzdřeny v malých elastických vezikulách (Niosomes), které fungují jako účinný systém uvolňování a zesilovač pronikání kůží, čímž zvyšují biologickou dostupnost aktivních složek v kůži a zajišťují maximální účinnost.

EXTRAKT Z KOŇSKÉHO Kaštanu
Fytokomplex získaný z různých částí rostliny obsahuje směs saponinů velmi bohatých na složky zvláště užitečné pro léčbu poruch souvisejících s tukovou tkání. Působí zejména protizánětlivě, antioxidačně, lipolyticky a vazotonicky.

EXTRAKT CENTELLA ASIATICA
Zlepšuje mikrocirkulaci pokožky a má drenážní účinek. Vazoprotektivní a venotonické.

ESCIN
Směs saponinů přítomných v jírovci je zvláště užitečná pro léčbu poruch souvisejících s tukovou tkání. Působí zejména protizánětlivě, antioxidačně, lipolyticky a vazotonicky.

TREHALOSE
Disacharid, složený ze dvou molekul glukózy, přirozeně přítomný v mnoha živých organismech, jako jsou rostliny, houby, bakterie a bezobratlí. Umožňuje pokožce udržet vlhkost a zajišťuje
dlouhodobou hydrataci. Dále má výjimečnou antioxidační sílu, chrání pokožku před nejčastějšími škodlivinami a zpomaluje proces stárnutí.

VITAMÍN E
Je jedním z nejsilnějších antioxidantů schopných účinně působit proti působení volných radikálů. Vitamin E také obnovuje schopnost pokožky zadržovat vodu a bojuje proti dehydrataci; opravuje poškození kolagenových a elastinových vláken, čímž obnovuje pevnost a pružnost pokožky; posiluje kožní bariéru proti UV záření, omezuje suchost, vrásky a změnu barvy.

MANDLOVÝ OLEJ
Díky vysokému složení esenciálních mastných kyselin má vysoce hydratační a zvláčňující vlastnosti. Je také bohatý na vitamín E, vitamín B, fytosteroly a antioxidační látky, které zabraňují stárnutí pokožky a přispívají k regeneraci tkání.

RÝŽOVÝ OLEJ
Bohatý na vitamín E, tokotrienoly a oryzanol má ochranné a antioxidační účinky.

 

APLIKACE: Aplikujte přiměřené množství masáží až do úplného vstřebání velkými a krouživými pohyby, začněte od kotníků po břicho. Po použití si důkladně umyjte ruce a vyhněte se kontaktu s očima a sliznicemi. Zabraňte kontaktu s porušenou kůží. Dojde-li k podráždění, ihned opláchněte.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: